Nelere Dikkat Etmeliyim?

Usta Profil sayfanıza ilk girdiğinizde öncelikle size tahsis edilen geçici şifrenizi değiştirmenizi tavsiye ederiz.
“Kişisel Bilgilerim” altında sizin adınıza kayıt edilen bilgileri kontrol etmenizi, yanlış kayıtlar varsa düzeltmenizi ve eksikleriniz varsa tamamlamanızı rica ederiz.
“Kişisel Bilgilerim” sayfasında “Verdiğim Hizmetler” sekmesi altında kayıt ettirmiş olduğunuz ana hizmet kategorisi altında tarafımızdan hazırlanmış hizmetler listesi yer alır. İlk kayıt olduğunuzda bu listedeki tüm hizmetleri yaptığınızı var sayarız. Eğer bu listedeki hizmetlerden vermediğiniz hizmetler var ise yanlarındaki çek işaretini kaldırmanızı tavsiye ederiz.
“Kişisel Bilgilerim” sayfasında “Hizmet Verdiğim İlçeler” sekmesi altında hizmet verdiğinizi belirttiğiniz İl’de bulunan tüm ilçelerin bir listesi vardır. İlk kayıt olduğunuzda bu listedeki tüm ilçelerde hizmet verdiğinizi var sayarız. Eğer bu listedeki ilçelerden hizmet vermediğiniz ilçelerler var ise yanlarındaki çek işaretini kaldırmanızı tavsiye ederiz.
Sistemimizde geçmişte çalışıp bitirdiğiniz işlerden oluşan Referansların önemi büyüktür. Çünkü Müşteri ancak referanslarınıza bakarak size güvenecek ve size iş yaptırmak isteyecektir. O yüzden “Kişisel Bilgilerim” sayfasında “Referanslarım” sekmesini tıklayarak geçmişte bitirdiğiniz işlere ilişkin referans bilgilerinizi kayıt ediniz.
Yaptığınız tüm değişikliklerden sonra “Kaydet” tuşuna basmayı unutmayın.

0850 302 87 82 © copyright iyiusta.com