Konu Başlıkları

Ev Yenileme Projeniz için 5 Püf Noktası

Evlerimizi güzelleştirmek için hepimizin kafasında pek çok güzel fikir vardır. Bunların bazılarını kendimiz yapabiliriz. Bazılarını hayata geçirmek içinse başkalarından yardım almamız gerekir. Hayallerimizi gerçekleştirmek için vereceğimiz kararlar bazen iyi sonuçlansa da, yanlış kararlar işe başlamamıza pişman olmaya kadar gidebilecek sonuçlar doğurabilir.


İşte hayallerinizi gerçekleştirmeye başlamak için…

Devamı »

Usta Seçerken Neden iyiusta.com’u Tercih Etmeliyim?

Çünkü iyiusta.com ile usta bulmak:

     * DAHA KOLAY

     * DAHA HIZLI

     * DAHA GÜVENLİ

Bu önemli 3 farkın sebebini merak ediyorsanız tüm sorularınıza aşağıda cevap bulabilirsiniz.

DAHA KOLAY:

Çünkü, ihtiyacınızı tanımlayan tek bir form doldurmanız süreci başlatmamız için yeterli. Gerisini biz yapıyoruz. Size sadece…

Devamı »

Dışa Bakan Duvar Köşeleri Neden Küfleniyor?

Duvarların küflenmesi, eski binalarda yaşayan pek çok kişinin karşılaştığı bir sorun. Bunun asıl sebebi ise eski binaların ısı yalıtımının yetersiz olması.

Soğuk kış aylarında yalıtımın iyi olmadığı dış duvar yüzeyleri, mekânın diğer noktalarına göre çok daha düşük yüzey sıcaklığına sahip olur. Bu yüzden, yaşanan sıcak ortamdaki havanın nemi bu soğuk…

Devamı »

Isı Yalıtımı ve Mantolama Yaptırırken Nelere Dikkat Etmeli?

Binalarda Enerji Kimlik Belgesi uygulamasına geçilmiştir. Yeni yapılacak binalarda ve 2017 yılına kadar tüm mevcut binaların görünür yerlerinde, tüketilen enerji miktarını ve küresel ısınma ve iklim değişikliğine neden olan sera gazı salınım miktarını gösteren Enerji Kimlik Belgesi asılması zorunlu olacaktır.

Bu belge sayesinde satın alacağınız veya kiralayacağınız binaların enerji verimliliğine…

Devamı »

0850 302 87 82 © copyright iyiusta.com